Az összes állásajánlatunk a rendszerben: 284 Állás

Gépbeállító

(Tatabánya (Ipari Park))

hivatkozási szám: FD-561

Tatabányai partnercégünk az ipari park egyik legnagyobb munkáltatója. Kapacitásaik bővülése és új termékek gyártásának beindítása miatt most több speciális GÉPBEÁLLÍTÓ munkatárs felvételére is sor kerül. Amennyiben rendelkezik villanyszerelő (erősáramú villanyszerelő, elektrolakatos, bányavillamossági szerelő, stb.) szakmunkás vagy technikusi végzettséggel és lenne ott egy új gyártósor beindításakor, küldje el jelentkezését még ma!

Feladatok:

  • elkészült termékek terheléses vizsgálata, áramellátó berendezések, terhelés-szimulátor, klímakamra kezelése
  • automata gépsorok vagy gépek felügyelete, átállások, gyártásindítások, gépbeállítások elvégzése
  • karbantartási és gyártási dokumentációk vezetése, mérnöki fejlesztésekben való közreműködés

Elvárások:

  • villanyszerelő (erősáramú villanyszerelő, elektrolakatos, bányavillamossági szerelő, stb.) szakmunkás vagy technikusi végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • 6+2 műszakrend, 3 műszak vállalása (8 órás műszakok)

Amit kínálunk:

  • hosszútávra szóló munkalehetőség
  • kiemelkedő összegű műszakpótlékok (reggeles 15%, délutános 30%, éjszakás 45%)
  • széles körű béren kívüli juttatások (cafeteria, ingyenes sportolási lehetőség, szűrővizsgálatok, kedvezményes étkezés, helyi bérlet, stb.)
  • céges buszjáratok számos településről
  • tiszta, rendezett munkahely