TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 441 db állás

Gépkezelő

(Tószeg)

Hivatkozási szám SB-2961

Nemzetközi, hőszigetelőanyag-gyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk Gépkezelőket, tószegi munkavégzésre!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Csomagoló, fóliagyártó gép kezelése
  • Fólia nyomtatása

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség (Nyomdaipari végzettség előny)
  • Gyártókörnyezetben szerzett gépkezelői tapasztalat
  • Műszaki érzék
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 250-350.000 Ft kereseti lehetőség (végzettség és tapasztalat függvényében)
  • Szakképzettségi, jelenléti bónusz
  • Modern munkakörnyezet, stabil vállalati háttér
  • Továbbtanulás, nyelvtanulás támogatása
  • Munkába járás térítése (Távolsági busz vagy vonat bérlet/jegy 100%-a, személyautóval 15 Ft/km)