TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 430 db állás

Gépkezelő - betanított munka

(Kunszentmiklós)

Hivatkozási szám ST-3859

Nemszőtt textiliák gyártásával foglalkozó partnercégünk részére keresünk gépkezelő munkatársakat!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Gépek alapanyaggal való ellátása
  • Berendezések üzemeltetése és felügyelete az érvényes utasítások alapján
  • A gyártási folyamat zavartalanságának biztosítása
  • Gépek, berendezések ápolása, munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • Legalább általános iskolai végzettség, műszaki irányultság
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Jó fizikum
  • Monitóniatűrés
  • Előny: gépkezelői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható jövedelem
  • 40%-os műszakpótlék 18:00 és 06:00 között
  • Munkába járás támogatása,15 Ft/km
  • Cafetéria már az első naptól
  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Családias légkör