TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 438 db állás

Gépmester

(Szeged)

Hivatkozási szám JS-3122

Műanyagipari partnerünk részére keresünk kollégákat saját állományba, GÉPMESTER munkakörbe, SZEGED városába. Folyamatos műszak, havi 2 szabad hétvégével. Felelősségteljes munkakör, fejlődési lehetőség.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Automata gyártógépek termelésre történő felkészítése, működtetése
  • Termelési paraméterek felügyelete, betartása, dokumentálása
  • Minőségi ellenőrzési feladatok ellátása (Próbalécek készítése, szín ellenőrzés)
  • Késztermékek mérlegelése, csomagolása a kiadott utasítások alapján
  • Termékváltások lebonyolítása: keverőgépek és extruderek takarítása, szétszerelése, összeszerelése
  • Raktáros által előkészített alapanyagok biztosítása a termelő gépeknek
  • Keletkezett csomagolási hulladékok megfelelő tárolása
  • Üzemterület és a termelő gépek tisztántartása, állagmegóvása
  • Termelési terv tartása mennyiségi és minőségi szempontok szerint

Elvárások:

  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Felősségtudatos, megbízható személyiség
  • 4 műszakos munkarend vállalása, folyamatos műszak (2 hetes ciklusokban váltva)
  • Műszaki érzék
  • Középfokú végzettség
  • Magas teherbírás
  • Targonca jogosítvány és/vagy tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Modern gyártási technológia
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Biztos vállalati háttér
  • Kiemelkedő alapbér
  • Munkaruházat
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Betanulás oktatóval
  • Folyamatos továbbképzések
  • Targonca vezetői engedély megszerzése