TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 399 db állás

Gyártástámogató mérnök

(Zala megye)

Hivatkozási szám ŐS-2025

Zala megyei multinacionális partnercégünk keres GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖKÖT elektromos motor alkatrész gyártás területre, E-Mobility Projektben.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Gyártóberendezések fejlesztése, üzembe állítása
  • Termelési folyamatok tervezése,optimalizálása
  • Termelésen belüli munkatevékenység és anyag-áramlás tervezése
  • Ciklusidők rendszeres aktualizálása, időfelhasználás elemzése
  • Felelősség a gyártósorok rendelkezésre állásáért; a gyártósori dokumentációért
  • Know-how - és gyártástranszfer biztosítása az egyes gyárak között
  • Tanácsadás gyártástechnológiai kérdésekben
  • Gyártósor tervezés

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Műszaki rajz készítés és olvasás
  • Magabiztos német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Önálló, magabiztos munkavégzés, utazási hajlandóság (jogosítvány)
  • 4-5 év munkatapasztalat
  • Előnyt jelent: autóipari területen szerzett tapasztalat, MTM és/vagy REFA képzettség / tapasztalat, Lean Production Tools (pl. értékáram) alkalmazásának ismerete.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Karácsonyi prémium
  • Éves hűség bónusz (2. év után)
  • Modern munkakörnyezet