Az összes ajánlatunk: 172 db állás

Gyártástechnológiai mérnök

(Győr vonzáskörzete)

hivatkozási szám: FW-823

Győr környéki gyártóvállalat magyar gyártómérnöki csapata újabb kollégával bővül! Ha szívesen kamatoztatná német nyelvtudását, fémekkel kapcsolatos anyagismeretét egy dinamikus, szimpatikus csapatban, egy bővülő és támogató vezetéssel bíró vállalatnál, ahol engedik, hogy felelősséget vállaljon a feladataiért, akkor Ön a mi emberünk!

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok optimalizálása, támogatása – hatékonyság és minőség fejlesztése
  • Tervezési folyamatok támogatása
  • Javító/ megelőző akciók kidolgozása bevezetése, utánkövetése
  • Gyártási folyamatok technológiai felügyelete, minőségi problémák feltárása
  • A folyamatos technológiai innováció támogatása, szoros együttműködés a hazai gyárban dolgozó nemzetközi projektcsapat tagjaival

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi szintű műszaki végzettség
  • Gyártóvállalatnál szerzett min. 3 év szakmai tapasztalat
  • Fémekkel kapcsolatos anyagismeret
  • Stabil, munkahelyi szóbeli és írásbeli napi kommunikációra alkalmas német nyelvtudás
  • ACE, SAP, 6S ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Határozott, proaktív személyiség
  • Feladatorientált hozzáállás
  • Előnyt jelent az angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú fejlődési lehetőség, stabil vállalati háttér
  • Támogató vezetői hozzáállás
  • Továbbképzési, tanulási lehetőségek
  • Külföldi kollégákkal való együttműködés