Az összes ajánlatunk: 322 db állás

Hegesztő

(Veresegyház )

hivatkozási szám: FG-1056

Repülőgéphajtómű-alkatrészek javításában magas színvonalú technikát alkalmazó, amerikai hátterű partnercégünk részére keresünk szakembereket az alábbi pozícióba: HEGESZTŐ

Feladatok:

  • meghatározott hegesztési javítások
  • technológiai utasításaiban előírt gépbeállítások és teszt programok elvégzése, szükségszerinti dokumentálása
  • csővezetékek mechanikai javítása (csőhajlítások, csőszakaszok gyártása ill. alkatrészek cseréje, egyengetése) és az ezzel kapcsolatos vékony falú csövek hegesztése, forrasztása

Elvárások:

  • szakirányú szakmunkásbizonyítvány
  • hegesztésben szerzett gyakorlat
  • AWI hegesztő végzettség

Amit kínálunk:

  • modern, jól felszerelt munkakörnyezet
  • folyamatos szakmai képzések, speciális tanfolyamok is
  • bejárási támogatás (céges busz vagy autó költségtérítés)
  • cafeteria
  • sportolási lehetőség (fitness terem)
  • kedvezményes étkezési lehetőség helyben, étteremben
  • előrelépési lehetőség