TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 264 db állás

Hegesztő

(Kiskőrös)

Hivatkozási szám SP-3699

Világhírű termékek gyártásával foglalkozó partnerünk részére CO2 hegesztőket keresünk!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Hegesztési varratok készítése CO2 hegesztéssel

Elvárások:

  • CO2 hegesztésben szerzett tapasztalat
  • Hegesztői végzettség
  • Precíz munkavégzés
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Nettó 220-240 000 Ft/hó
  • Cafetéria próbaidő alatt: nettó 10 000 Ft SZÉP kártya formájában
  • Cafetéria próbaidő után: bruttó 24 500 Ft
  • Biztonságos, rendezett munkakörülmények, jó minőségű új munkaeszközök
  • Munkaruha és cipő biztosítása
  • Bejárás támogatása
  • Céges rendezvények
  • Barátságos, fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Hosszútávú munkalehetőség