TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 264 db állás

Hentes-segéd

(Graz)

Hivatkozási szám BN-687

Ausztriai partnercégünk számára keresünk Hentes-segéd (húsfeldolgozó munkatársakat) részben magyar kollégák mellé!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Húsfeldolgozás a napi rendelések szerint (kivágás, csontozás, darabolás, egyéb segédmunkák)
  • Minőségbiztosítás, illetve a HACCP szabályok betartása

Elvárások:

  • felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • terhelhetőség, monotóniatűrés
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat feltétel (sertés-, marha, -vadfeldolgozásban)
  • jogosítvány, személygépkocsi előny

Amit kínálunk:

  • nettó 1600 - 1700 EUR/hó
  • hosszútávú, bejelentett munkahely
  • előrelépési lehetőség
  • napi 2 kedvezményes étkezés
  • ingyenes szállást biztosítunk