Az összes ajánlatunk: 353 db állás

HR asszisztens - Gyakornok

(1074 Budapest, Rákóczi út 70.)

hivatkozási szám: ZW-1461

Cégünk ma már az ország egyik legnagyobb tanácsadójaként van jelen és támogatja ügyfeleit a munkaerő-közvetítés, munkaerő-kölcsönzés, diákmunka és HR outsourcing igények esetén is. A megnövekedett partneri igények kiszolgálása miatt keressük hosszú távú együttműködésben gondolkodó és néhány éves gyakorlattal rendelkező kollégánkat end to end projektek lebonyolítására.

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Munkaerő - toborzási, - kiválasztási feladatokban való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a pályázókkal
  • HR nyilvántartó rendszerek működtetésében való részvétel
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Projektvezetők munkájának támogatása

Elvárások:

  • NAPPALI tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Heti 20-25 óra vállalása
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Pozitív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas munkaidő
  • Előre jutási lehetőség - ha befejezted a tanulmányaidat főállású munkavállalóként is dolgozhatsz Nálunk!