Az összes ajánlatunk: 353 db állás

HR / Beszerzési / Pénzügyi gyakornok

(Budapest, XIII. kerület - Váci Greens irodaház)

hivatkozási szám: ZG-2008

Szeretnéd kipróbálni magad egy multinál? Gyakorlati helyet keresel? Szívesen dolgoznál suli mellett? Szeretnéd az angolt a mindennapi munkádban használni? XIII. kerületi multinacionális partnerünk számára keresünk több területre gyakornokokat. Ha szeretnél a barátaiddal dolgozni, szólj Nekik is és gyertek együtt!

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • HR gyakornok:
  • A HR mindennapi munkájának támogatása; Kapcsolattartás a munkavállalókkal, új dolgozók beilleszkedésének segítése; Szerződések előkészítése, új adatok regisztrálása a belső rendszerben; A toborzási folyamat és a frissítési rendszerek nyomon követése; Kimutatások, riportok készítése; Kapcsolattartás külföldi társosztályokkal; Egyéb, ad-hoc jellegű adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Beszerzési gyakornok:
  • Adminisztratív támogatás a beszerzés területén; Megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés; Elemzések és riportok készítése; Belső adatbázisok frissítése; Kapcsolattartás a megrendelőkkel; Back Office feladatok ellátása
  • Pénzügyi gyakornok:
  • Beszállítói számlák rögzítése SAP és ORACLE rendszerben.; Kapcsolattartás a szállítókkal és a GE business kollégákkal; Számlákkal kapcsolatos problémák megoldása.; E-mail levelezés különböző részlegekkel, napi adminisztráció; Adatgyűjtés, Back Office feladatok ellátása; Problémák megoldása, kivizsgálása, nyitott számlák kezelése.

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony Bsc/Msc képzésen
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás (leginkább írásban)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ha az angol mellett beszélsz BÁRMILYEN más nyelven, akkor ne titkold el, mert kincset ér a csapatban!

Amit kínálunk:

  • Ultramodern irodaház - nemzetközi környezet
  • Munkaidőben frissítő ping-pong vagy csocsó bajnokság
  • Sportolási lehetőség - irodaházon belül felszerelt konditerem
  • Kiemelkedő közösségi élet
  • Bérezés: bruttó 1200 Ft/óra
  • Munkaidő: minimum 25 óra/hét, rugalmasan - teljes mértékben sulihoz illeszthetően.
  • Munkaidő kerete: H-P