TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 393 db állás

HR és ADMINISZTRÁCIÓS gyakornokot keresünk DUNAKESZIRE

(Dunakeszi)

Hivatkozási szám ZL-2427

Partnerünk a világ egyik vezető villanykörte gyártója közé tartozik. Napozólámpák, germicidlámpák és egyéb speciális lámpák gyártásával és értékesítésével foglalkozik szerte a világon. Most Dunakeszire, a HR osztály mindennapi munkájának támogatására keresünk egy lelkes gyakornokokat.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • HR GYAKORNOK:
  • Adminisztrációs feladatok ellátása (iratok lefűzése, scannelés)
  • Belső rendszer folyamatos frissítése
  • Létszám nyilvántartás kezelése
  • Programok szervezése a dolgozóknak
  • FB oldal karbantartása, új posztok kezelése
  • Projekt jellegű feladatok ellátása
  • ADMINISZTRÁCIÓS GYAKORNOK:
  • Szállítólevelek iratrendezése
  • Vállalatirányítási rendszerben való adatrögzítés (bevételezés, kiadás)
  • Hr osztály napi munkájának támogatása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Kreatív és célorientált gondolkodásmód
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Rugalmas, tanulmányokhoz illeszkedő munkaidő
  • br. 1200 Ft-os órabér
  • Szuper csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Projekt munkák, ahol kiélheted a kreativitásod
  • Szakmai gyakorlatot is le tudunk igazolni!