Az összes ajánlatunk: 353 db állás

HR gyakornok

(Budapest, XIII.kerület)

hivatkozási szám: ZG-1193

Szeretnél már gyakornokként is egy hosszú távú, biztos munkát? Beszélsz angolul és szeretnéd ezt a mindennapjaidban használni? Szeretnél egy szuper csapatban dolgozni? XIII. kerületi multinacionális partnerünk számára keresünk hosszú távra

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • A HR mindennapi munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, új dolgozók beilleszkedésének segítése
  • Szerződések előkészítése, új adatok regisztrálása a belső rendszerben.
  • A toborzási folyamat és a frissítési rendszerek nyomon követése
  • Kimutatások, riportok készítése
  • Kapcsolattartás külföldi társosztályokkal
  • Egyéb, ad-hoc jellegű adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony Bsc/Msc képzésen
  • Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Munkaidő: minimum 25 óra/hét, rugalmasan
  • Munkaidő kerete: H-P 7 és 20 óra között

Amit kínálunk:

  • Bérezés: bruttó 1200 Ft/óra
  • Előrelépési lehetőség
  • Ultramodern irodaház – nemzetközi környezet
  • Munkaidőben frissítő ping-pong vagy csocsó bajnokság
  • Sportolási lehetőség – irodaházon belül felszerelt konditerem
  • Kiemelkedő közösségi élet
  • Sulihoz illeszthető munkaidő
  • Szuper kávéházak és éttermek egy karnyújtásra
  • Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület – Váci Greens Irodaház