TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 399 db állás

HR gyakornok

(Szombathely)

Hivatkozási szám DW-1260

Irodai Adminisztratív munkára keresünk diákokat

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Munkaerő - toborzási, - kiválasztási feladatokban való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a pályázókkal
  • HR nyilvántartó rendszerek működtetésében való részvétel
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Projektvezetők munkájának támogatása

Elvárások:

  • NAPPALI tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Előnyt jelent : SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Sulihoz illeszthető munkaidő
  • Hosszútávú lehetőség
  • Szakmai tapasztalat szerzése