Az összes ajánlatunk: 270 db állás

HR gyarkornok (munkaerő-közvetítés)

(Budapest)

hivatkozási szám: KW-649

A WHC csoport 1990-ben alakult azzal a céllal, hogy partnereinek teljes körű szolgáltatást nyújtson gazdasági- és humán területen. Ma már az ország egyik legnagyobb tanácsadó cégenként vagyunk jelen és támogatjuk ügyfeleinket munkaerő-közvetítés, munkaerő-kölcsönzés, diákmunka és HR outsourcing igények esetén is. Budapesti irodánkba, a munkaerő-közvetítéssel foglalkozó csapathoz keresünk nappali hallgatói jogviszonnyal rendelkező, felsőoktatásban résztvevő hallgatót, aki a kötelező szakmai gyakorlatán felül, akár hosszú távú együttműködésnek is részese lehet.

Feladatok:

  • aktív részvétel munkaerő-közvetítési projektekben
  • jelöltek felkutatása külső-belső adatbázisokból, pályázói anyagok előszűrése
  • kapcsolattartás a jelöltekkel, interjúk szervezése
  • álláshirdetések kreatív szerkesztése
  • keresési technikák, módszerek elsajátítása, social media felületek használata
  • a kiválasztási folyamathoz kapcsolódó adminisztráció ellátása; HR nyilvántartó rendszerek működtetése

Elvárások:

  • nappali tagozatos (aktív vagy passzív) hallgatói jogviszony
  • aktív, középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (+ német vagy francia nyelv aktív középszintű ismerete előnyt jelent)
  • munkavégzés heti minimum 20 órában, rugalmasan kezelve az iskolai elfoglaltságot figyelembe véve
  • MS Office magabiztos használata
  • jártasság a social media világában előnyt jelent
  • kitűnő kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • megbízható, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • valódi szakmai feladatok
  • gyakorlati ismeretek átadása munkaerő-közvetítés, munkaerő-kölcsönzés és diákmunka tekintetében
  • dinamikus csapat
  • hosszú távú együttműködési lehetőség