Az összes ajánlatunk: 282 db állás

HR Researcher

(Budapest)

hivatkozási szám: KW-774

A WHC csoport 1990-ben alakult azzal a céllal, hogy partnereinek teljes körű szolgáltatást nyújtson gazdasági- és humán területen. Ma már az ország egyik legnagyobb tanácsadó cégenként vagyunk jelen és támogatjuk ügyfeleinket munkaerő-közvetítés, munkaerő-kölcsönzés, diákmunka és HR outsourcing igények esetén is. Budapesti irodánkba, a munkaerő-közvetítéssel foglalkozó csapathoz keresünk lelkes, hosszú távú együttműködésben gondolkodó HR Researcher munkatársat.

Feladatok:

  • a Senior HR tanácsadók napi munkájának támogatása
  • jelöltek felkutatása és szűrése adatbázisokból, Social Media és egyéb online felületek használata
  • pozíciókhoz kapcsolódó hirdetések összeállítása
  • a beérkezett pályázatok kezelése, telefonos előszűrések végrehajtása, interjúk szervezése
  • munkaerő-közvetítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • a pozíciókkal kapcsolatos dokumentumok nyilvántartása, adatbázis karbantartás és fejlesztés
  • részvétel heti / havi riportok elkészítésében

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • legalább 1 éves szakmai gyakorlat HR Researcher munkakörben
  • közösségi média alkalmazások toborzási célú használatában szerzett gyakorlat
  • folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • MS Office magabiztos használata
  • kiváló kommunikációs és szervezési készség
  • precíz, megbízható munkavégzés
  • nyitottság a csapatmunkára

Amit kínálunk:

  • biztonságos, stabil, folyamatosan növekedő vállalati háttér
  • szakmai tréningek
  • béren kívüli juttatások
  • változatos, érdekes munkakör