TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 375 db állás

HR Tanácsadó IT területre

(Budapest)

Hivatkozási szám SW-2361

A WHC saját csapatába keressük új HR TANÁCSADÓ kollegánkat IT TERÜLETRE az alábbi munkakörbe:

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • IT TERÜLETEN kiválasztási projektek koordinálása
  • Partnerek által meghatározott, követelményprofil szerinti adatbázis-szűrés
  • A kereséshez kapcsolódó hirdetések elkészítése
  • Pályázatok értékelése
  • Interjúk lebonyolítása
  • A Partner cég részére a jelöltek bemutatása
  • Részvétel országos közvetítési projektekben
  • Karriertanácsadás Jelöltjeink részére
  • Partneri kapcsolattartás
  • Social media alapú toborzási eszközök használata
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú HR szakirányú végzettség
  • Munkaerőközvetítés területén szerzett, MIN. 3 ÉV TAPASZTALAT
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Önállóság, precizitás, jó kommunikációs és szervező készség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Előny: Nexum ismeret

Amit kínálunk:

  • Budapesti iroda inspiráló környezetben egy összetartó csapattal
  • Kiemelkedő bérezés, cafeteria, bónuszrendszer
  • Szakmai fejlődés, képzési lehetőségek
  • Rugalmas munkaidő
  • A WHC "AON Legjobb munkahely 2018" díjas cég!