Az összes ajánlatunk: 288 db állás

Huzalozó

(Kunszentmiklós)

hivatkozási szám: SS-241

Hölgyeknek és férfiaknak egyaránt betanított ülőmunka, 1 vagy 2 műszakban elektronikai területre. Nagy múlttal rendelkező, nemzetközi vállalat Kunszentmiklóson hosszú távú, stabil munkahelyet kínál. Fejlődési és előre lépési lehetőséggel, modern munkakörnyezetben.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Előkészített kábelek szekrénybe szerelése (betanított ülőmunka, hölgyek részére is)

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Számítógép kezelés
  • Műszaki rajz olvasás
  • Türelem
  • Precizitás
  • Monotóniatűrés

Amit kínálunk:

  • Napi 8 órás munkavégzés
  • 1 vagy 2 műszakos munkarend
  • Bejelentett munkaviszony
  • Határozatlan idejű szerződés (3 hónap próbaidő)
  • Alapbér+műszakpótlék+Cafetéria
  • Nagyvállalati, de családias légkör
  • Komoly betanítás és folyamatos mentorálás
  • TELJES utazási támogatás autóval történő munkába járás esetén
  • INGYENES szálláslehetőség távolról érkező munkavállalóknak
  • 13. havi fizetés