TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 375 db állás

Huzalozó

(Kunszentmiklós)

Hivatkozási szám BS-241

Gyere HUZALOZÓNAK, ez biztosan TETSZENI FOG!!!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Előkészített kábelek szekrénybe szerelése (betanított ülőmunka, hölgyek részére is)

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Számítógép kezelés
  • Műszaki rajz olvasás
  • Türelem
  • Precizitás
  • Monotóniatűrés

Amit kínálunk:

  • Havi fizetéseden felül munkádért cserébe az alábbiakra számíthatsz:
  • Alapbér+műszakpótlék
  • Cafeteria első naptól kezdve
  • 13. havi fizetés
  • Komoly betanítás és folyamatos mentorálás
  • Munkaruha, biztonságos munkakörülmények
  • Ingyen gyümölcs, családi nap
  • Jófej, figyelmes vezetők
  • TELJES utazási támogatás autóval történő munkába járás esetén
  • INGYENES szálláslehetőség távolról érkező munkavállalóknak
  • 1 vagy 2 műszakos munkarend
  • Bejelentett munkaviszony
  • Határozatlan idejű szerződés