Az összes ajánlatunk: 314 db állás

IFRS és gazdasági szakértő

(Kecskemét)

Hivatkozási szám FK-2230

Német hátterű, járműipari megoldásokat nyújtó, folyamatosan fejlődő partnercégünk megbízásából keresünk IFRS tapasztalattal rendelkező, nemzetközi projektek levezénylésére nyitott kollégát, kecskeméti lokációval.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • FI/Co projektek vezetése: különösen IFRS bevezetés; bevezetéshez kapcsolódó alprojektek felelős vezetése
  • Projekttervek készítése, aktualizálása, a feladatok megvalósulásának nyomonkövetése, kontrollálása
  • Kijelölt projektek menedzselése, koordinálása, összehangolása
  • A projektekkel kapcsolatos költségek tervezése, elemzése, felülvizsgálata és folyamatos kontrollja
  • Eltérések esetén a lehetséges megoldások kidolgozása, a változások jelentése a vezető felé
  • Havi, negyedéves és éves fast closing koordinálása a társosztályok bevonásával
  • Különböző vállalati rendszerek (informatikai és egyéb) fejlesztése, bővítése kapcsán felállított csapatokban való részvétel, értékfolyamatok szakmai képviselete a projektekben
  • Szabályozások figyelemmel kísérése, módosítási javaslatok kidolgozása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Tapasztalat IFRS gyakorlati alkalmazásában
  • Számviteli és kontrolling ismeretek
  • MS Office, és SAP FI/CO ismerete
  • Projektmenedzsmentben való jártasság
  • Nagyfokú önállóság
  • Csapatmunkában való együttműködési készség

Amit kínálunk:

  • Biztos hátterű, nemzetközi munkakörnyezetben való munkavégzési lehetőség
  • Szakmai kihívást, fejlődési lehetőséget jelentő munkakör
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Alapbéren felüli juttatások (cafeteria, bónusz)
  • Munkábajárás költségtérítése