Az összes állásajánlatunk a rendszerben: 284 Állás

Informatikai hálózati munkatárs

(Budapest)

hivatkozási szám: FD-359

Olyan dinamikus, új technológiák iránt nyitott IT szakembert keresünk ügyfelünk ingatlan portfóliójának IT üzemeltetését ellátó budapesti csapatba, aki a már üzemben lévő, valamint a később kiépítésre kerülő informatikai, biztonságtechnikai, épületfelügyeleti és egyéb, hálózatba kötött megoldások kialakításáért ellenőrzéséért és üzemeltetéséért fog felelni. Ha rendelkezik VPN, kamera rendszerekkel és wifi hálózatokkal kapcsolatos ismeretek és nyitott egyéb szakmai területek elsajátítására is, küldje el jelentkezését!

Feladatok:

  • kamerarendszerekkel, hálózatokkal kapcsolatos informatikai feladatok ellátása, hálózati eszközök, kisebb-nagyobb routerek konfigurálása, felügyelete
  • új rendszerek (informatikai hálózatok, biztonságtechnika, hangtechnika, épületfelügyelet, stb.) kialakításában való részvétel
  • informatikai hálózatok hibáinak elhárítása
  • külső beszállítókkal való kapcsolattartás új megoldások és a meglévő rendszerekhez kapcsolódó hibaelhárítás kapcsán

Elvárások:

  • min. középszintű informatikai végzettség
  • TCP/IP hálózatok, leggyakrabban használt hálózati protokollok alapos ismerete, tapasztalat routerek, switchek, vezetékes és WIFI hálózatok konfigurálásában, CCTV, kamerarendszerek, egyéb modern épületüzemeltetésben előforduló, hálózatba kötött rendszerek üzemeltetésében
  • proaktív, a problémák megoldására koncentráló személyiség
  • utazási hajlandóság (budapesti munkavégzés, de esetenként külföldi utazás előfordulhat)
  • technológiai újdonságok iránti nyitottság, fogékonyság
  • szakmai angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • stabil, folyamatosan bővülő vállalati háttér
  • legújabb technológiákkal történő munkavégzés