Az összes ajánlatunk: 300 db állás

Irányítástechnikai mérnök

(Pest megye, Fót (13km) - Újpest központtól és Örs vezér terétől céges buszjáratok indulnak!)

hivatkozási szám: KG-566

A világ vezető amerikai gyártó cégének fóti mérnökségi központjában rezgésdiagnosztikai és irányítástechnikai vezérlőrendszerek összeszerelésével foglalkoznak, melyet egyedi vevői megrendelések alapján készítenek el. A berendezéseket olaj- és gázipari létesítmények energiaellátására, illetve gáztranzit vezetékek nyomásfokozó kompresszor állomásainál alkalmazzák szerte a világban. A mérnökségi terület bővítése kapcsán PLC mérnök kollégát keresünk!

Feladatok:

  • 6 fős csapat aktív tagjaként részvétel projektmunkákban
  • irányítástechnikai vezérlő szekrények konfigurációs feladatainak elvégzése
  • Windows alapon működő eszközök integrálása, tesztelése
  • megjelenítő felületek beállítása
  • applikációs szoftverek ellenőrzése
  • vevői kapcsolattartás, együttműködés a tesztelési időszak alatt is
  • szoros munkakapcsolat a gyártórészleggel és a hazai-, illetve külföldi mérnökséggel

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • PLC / DCS üzembehelyezési ismeretek
  • forgógépek irányítástechnikájának ismerete
  • pontos és szervezett munkavégzés
  • strukturált, mérnöki gondolkodás
  • kiváló kommunikációs- és együttműködő készség

Amit kínálunk:

  • modern, jól felszerelt munkakörnyezet
  • bejárási támogatás (céges busz vagy autó költségtérítés)
  • cafeteria
  • sportolási lehetőség
  • étkezési lehetőség helyben, étteremben
  • előrelépési lehetőség