TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 264 db állás

Irodai adminisztrátor diákmunka - Biatorbágy

(Biatorbágy)

Hivatkozási szám ZA-2647

Partnerünk piacvezető élelmiszer kiskereskedelmi márka Magyarországon. Magyarországon 2008 óta van jelen a piacon, jelenleg 135 üzlettel, és a vállalat folyamatosan tovább terjeszkedik. Jelszavuk: magas minőség alacsony áron!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Scannelés,
  • Lefűzés,
  • Adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • Heti min. 4 nap vállalása (hétfőtől péntekig)
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Megbízható hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő: hétfőtől péntekig napi 6 vagy 8 órában.
  • Buszjegy térítés (86%)
  • Br. 1310 Ft-os órabér
  • Munka időtartama: 07.15-08.31.