Az összes ajánlatunk: 366 db állás

Javító technikus

(Pest megye)

hivatkozási szám: KA-827

Ügyfelünk gyártókapacitásának bővülése miatt, 2 műszakos, elektronikai vagy mechatronikai végzettséggel betölthető JAVÍTÓ TECHNIKUSI munkakörbe keresünk kollégákat! Ha van már hasonló tapasztalata és szívesen dolgozna egy innovatív, bővülő vállalatnál, ahol a szakmai fejlődés garantált, küldje el önéletrajzát! Munkavégzés helye: Pest megye, az M1 autópálya mentén.

Feladatok:

  • Termékanalízisek végrehajtása, hibás termékek javítása
  • Vizsgálati eredmények vezetése vállalatirányítási rendszerben
  • A hibák megelőzésére megoldási javaslatok készítése
  • Ólmos és ólmozatlan forrasztási szabályok betartása
  • Gépek műszaki állapotának megtartása, alkatrészigény jelentése

Elvárások:

  • Középiskolai vagy technikusi végzettség elektronikai vagy mechatronikai szakon
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Forrasztási ismeretek
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete
  • Előnyt jelent: autóipari tapasztalat, vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség cégen belül
  • Alapbéren felül kiemelkedő juttatások: cafeteria, teljesítménybónusz, műszakpótlék (40%)
  • Bejárás támogatása, ingyenes céges buszjáratok a környező településekről
  • Ingyenes egészségügyi szűrővizsgálatok