Az összes ajánlatunk: 314 db állás

Junior könyvelő

(Vecsés)

Hivatkozási szám FP-2207

Nemzetközi hátterű, pénzügyi szolgáltatásokat nyújtó partnercégünk megbízásából keressük új, lelkes, a könyvelés iránt érdeklődő munkatársukat, Vecsésen működő csapatukba.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Könyvelők munkájának támogatása
  • Részvétel havi zárási feladatokban
  • Mérleg beszámolók előkészítése
  • Jelentések összeállításához szükséges adatok összegyűjtése a senior munkatársak részére
  • Kimutatások, riportok készítése

Elvárások:

  • felsőfokú, befejezett gazdasági végzettség
  • könyvelésben szerzett tapasztalat
  • megalapozott számviteli ismeretek
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • magabiztos MS Office ismeretek (erős Excel tudás)
  • szakmai fejlődési igény
  • Előny: német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, megbízható fejlődési lehetőség, tervezhető karrierúttal
  • folyamatos, modulokból álló szakmai képzések (pénzügyi, számviteli, adózási területen)
  • nemzetközi számviteli rendszerek megismerésének lehetősége: USGAAP, IFRS
  • alapbéren felüli juttatások (Cafeteria)
  • lakhatási támogatás Budapestre költöző munkavállalóknak
  • kedvezményes sportolási és étkezési lehetőség
  • gyümölcsnap/ rendszeres közösségi események
  • modern munkakörnyezet, támogató infrastruktúrával
  • fiatal, rugalmas csapat