TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
Szeretnék több állásajánlatot! Maradok ennél az egynél!

Az összes ajánlatunk: 388 db állás

Junior könyvelő

(Budapest, 13. kerület)

Hivatkozási szám KP-2571

Partnercégünk egy dinamikusan fejlődő számviteli, bérszámfejtési, könyvvizsgálói, adószakértői tevékenységet ellátó vállalat. Európa szerte magas minőségű szolgáltatásokat nyújtanak nemzetközi hátterű partnercégeiknek, Magyarországon piacvezető szerepet töltenek be. Folyamatos bővülésük kapcsán pályakezdő, illetve pár éves tapasztalattal rendelkező új kollégák jelentkezését is várjuk!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • aktív részvétel napi könyvelési feladatok ellátásában
  • mérleg beszámolók előkészítésében való részvétel
  • havi és éves zárási folyamatok támogatása
  • tapasztalt munkatársak támogatása a jelentések összeállításához szükséges adatok előkészítésében
  • könyveléshez kapcsolódó kimutatások, jelenések készítése
  • partnercégekkel való kapcsolattartás magyar és angol nyelven

Elvárások:

  • pénzügy-számvitel ügyintéző vagy mérlegképes könyvelő vagy felsőfokú gazdasági végzettség
  • pályakezdő vagy maximum 2 év tapasztalat
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • megalapozott számviteli ismeretek
  • magabiztos MS Office ismeretek (erős Word és Excel tudás)
  • precíz, megbízható munkavégzés
  • logikus gondolkodás
  • szakmai fejlődési igény

Amit kínálunk:

  • folyamatos, modulokból álló szakmai képzések (pénzügyi, számviteli, adózási területen)
  • nemzetközi számviteli rendszerek megismerésének lehetősége: USGAAP, IFRS
  • alapbéren felüli juttatások (Cafeteria)
  • lakhatási támogatás Budapestre költöző munkavállalóknak
  • kedvezményes sportolási és étkezési lehetőség
  • gyümölcsnap/ rendszeres közösségi események
  • modern munkakörnyezet, támogató infrastruktúrával
  • fiatal, rugalmas csapat