TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 393 db állás

Junior könyvelő

(Budapest, XIII. kerület)

Hivatkozási szám RP-2777

Partnercégünk egy dinamikusan fejlődő számviteli, bérszámfejtési, könyvvizsgálói, adószakértői tevékenységet ellátó piacvezető vállalat. Európa szerte magas minőségű szolgáltatásokat nyújtanak nemzetközi hátterű partnercégeiknek. Folyamatos bővülésük kapcsán pályakezdő, illetve pár éves tapasztalattal rendelkező új kollégák jelentkezését is várjuk!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • napi könyvelési feladatok ellátása
  • mérleg beszámolók előkészítésében való részvétel
  • havi és éves zárási folyamatok támogatása
  • könyveléshez kapcsolódó kimutatások, jelenések készítése
  • partnercégekkel való kapcsolattartás magyar és angol nyelven

Elvárások:

  • befejezett felsőfokú gazdasági végzettség (pénzügy-számvitel vagy gazdálkodás és menedzsment)
  • megalapozott számviteli ismeretek
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • magabiztos MS Office ismeretek (erős Excel tudás)
  • precíz, megbízható munkavégzés
  • logikus gondolkodás

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, megbízható fejlődési lehetőség, tervezhető karrierúttal
  • folyamatos, modulokból álló szakmai képzések
  • alapbéren felüli juttatások (Cafeteria)
  • lakhatási támogatás Budapestre költöző munkavállalóknak
  • kedvezményes sportolási és étkezési lehetőség
  • rendszeres közösségi események
  • modern munkakörnyezet, támogató infrastruktúrával
  • fiatal, rugalmas csapat