Az összes ajánlatunk: 270 db állás

Junior mérnök-üzletkötő

(Budapest és Pest megye)

hivatkozási szám: KA-673

Megbízónk a jelöléstechnika kiemelkedő hazai képviselője. Tevékenységükkel teljes körű szolgáltatást nyújtanak közel 800 partnerüknek, lefedve ezzel a gyártó szegmens egészét, az élelmiszeripartól kezdődően a gyógyszer-, elektronikai-, agrár-, háztartási vegyiparon át a fémiparig. Jelöléstechnikai eszközeik a sorozatban gyártott termékekre, azok elsődleges vagy gyűjtő csomagolására feliratokat, kódokat nyomtatnak, melyek a vásárlók tájékoztatására (pl. szavatossági idő) vagy az után követhetőség biztosítására (pl. műszakkód), egyedi megkülönböztetésre (pl. sorozatszám) szolgálnak. A folyamatos és maximális vevői elégedettség biztosítása a vállalat által értékesített, szállított és gondozott berendezések megbízható működésén és a kiváló szerviz kiszolgálásán alapul. Szakmai fejlődésük és bővülésük biztosítására keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe Budapest és Pest megyei feladatok ellátására.

Feladatok:

  • a cég portfóliójába tartozó jelöléstechnikai gépek, eszközök, illetve a kapcsolódó teljes körű szolgáltatás értékesítése
  • folyamatos kapcsolattartás és tárgyalás a meglévő partnerekkel B2B szegmensben
  • új ügyfelek felkutatása, vevői igények felmérése
  • termék- és a kapcsolódó szolgáltatási árajánlatok kidolgozása, szerződések előkészítése
  • szoros együttműködés a társosztályokkal
  • projektek nyomon követése
  • adminisztrációs feladatok ellátása, riportok készítése

Elvárások:

  • gépészmérnöki vagy műszaki menedzser végzettség (Bsc / Msc)
  • 1-2 éves gyakorlat műszaki értékesítési területen
  • gyártókörnyezetben szerzett releváns tapasztalat
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • kiváló kommunikációs képesség
  • ügyfél-orientált hozzáállás
  • önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség egy családias hangulatú vállalatnál
  • céges gépkocsi
  • laptop, mobiltelefon
  • rendszeres szakmai képzések, mentor program
  • alapbéren felüli juttatások (cafeteria, bónuszrendszer)