TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
Szeretnék több állásajánlatot! Maradok ennél az egynél!

Az összes ajánlatunk: 393 db állás

Kábelfeldolgozó / Összeszerelő

(Kecskemét)

Hivatkozási szám SC-801

Kábelkonfekcionálással és részegység-szereléssel foglalkozó partnerünk részére keresünk Kábelfeldolgozó / Összeszerelő munkatársakat, kecskeméti munkavégzéssel

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • forrasztás,
  • kézi összeszerelés

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • MONOTONITÁSTŰRÉS
  • Egyes területeken kifejezetten szükséges a jó kézügyesség
  • Jó színlátás, számolási készség
  • Gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • 1 vagy 2 műszakos munkavégzés, részmunkaidő vagy kismamaműszak lehetősége,
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
  • Nettó 12.300Ft Cafeteria az első ledolgozott hónaptól,
  • Ingyenes vállalati buszjáratok a következő településekről: Helvécia, Ballószög, Ágasegyháza, Izsák, Fülöpháza, Kiskunfélegyháza, Városföld, Tiszaalpár, Kapásfalu, Lakitelek, Kerekdomb, Tiszakécske, Szentkirály, Nagykőrös, Katonatelep, Ladánybene, Lajosmizse
  • Nyugodt, tiszta, rendezett munkakörnyezet, ülő munka
  • Havi túlóra elszámolás, bónusz juttatások