Az összes állásajánlatunk a rendszerben: 284 Állás

Karbantartó technikus

(Pest megye, Veresegyház - Újpest központtól és Örs vezér terétől illetve a környező településekről céges buszjáratok indulnak!)

hivatkozási szám: KG-102

Repülőgéphajtómű-alkatrészek javításában magas színvonalú technikát alkalmazó, amerikai hátterű partnercégünk részére keresünk szakembereket az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • termelőgépek (forgácsoló gépek, szemcseszórók, stb.) és a kapcsolódó elektromos hálózat karbantartása tervezett időszakokban és ad-hoc jelleggel
  • karbantartások dokumentálása, a szükséges anyagok rendelése, raktározása
  • szükség esetén a mechanikus karbantartók munkájának támogatása
  • épületgépészeti berendezések karbantartása, javítása, pl.: kazánok, légkezelők
  • külső vállalkozók / belsős munkavállalók karbantartási munkáinak ellenőrzése, elsődlegesen a biztonsági előírások betartása érdekében.

Elvárások:

  • középfokú, szakirányú, erősáramú végzettség
  • néhány éves gyakorlat ipari berendezések karbantartási területén
  • gépek ill. berendezések elektromos -, vezérlési -, és mérőrendszereinek alapos ismerete
  • többműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • modern, jól felszerelt munkakörnyezet
  • bejárási támogatás + cafeteria
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • vállalati buszok a műszakos munkarendhez igazodva
  • ingyenes sportolási lehetőség: fitness, sportpálya
  • 24 órás orvosi szolgálat a telephelyen
  • kedvezményes étkezési lehetőség helyben, étteremben