Az összes állásajánlatunk a rendszerben: 284 Állás

Karbantartó technikus

(Tatabánya)

hivatkozási szám: FD-391

Tatabányai gyártó partnerünk részére keresünk tapasztalt kollégát KARBANTARTÓ TECHNIKUS pozícióba egy új gyártóterületre! Ha szívesen dolgozna egy stabil autóipari beszállítónál, ahol folyamatosan fejlődhet szakmailag, nálunk a helye!

Feladatok:

  • Automata gépsorok vagy gépek gyártásképes állapotban tartása
  • Átállások, gyártásindítások, gépbeállítások elvégzése
  • A megelőző karbantartási tervekben szereplő feladatok végrehajtása
  • Hibaelhárítási, javítási tevékenység végzése a gyártóberendezéseken
  • Részvétel a karbantartást érintő veszteségcsökkentő intézkedések kidolgozásában
  • Részvétel új gyártóberendezések telepítésében, beüzemelésében
  • A gyártósorokra érkező új termékek bevezetésének támogatása technikai, műszaki oldalról
  • Mérnöki fejlesztésekben való közreműködés;

Elvárások:

  • Középfokú, technikusi végzettség
  • Pneumatikai, elektronikai és mechanikai ismeretek
  • Mechanikai és elektromos mérőeszközök ismerete
  • Magabiztos számítógépes szoftver, hardver, hálózati ismeretek
  • Gépbeállítói, karbantartói szakmai tapasztalat
  • 6+2-es, 3 műszak, 8 órás munkarend vállalása
  • SMT ismeret
  • Előnyt jelentenek: villanyszerelői végzettség (230V), ipari kamerák beállításában szerzett tapasztalat, elektromos tesztberendezések javításában szerzett tapasztalat, PLC rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, folyamatosan bővülő nagyvállalati háttér
  • Munkába járás kiemelkedő támogatása, ingyenes céges autóbuszjárat
  • Versenyképes órabér plusz cafeteria