TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 556 db állás

Karbantartó technikus

(Sárvár)

Hivatkozási szám NF-4417

A világ legnagyobb autóipari vevőit kiszolgáló, sárvári egységünkbe keresünk kollégát az alábbi pozícióba: KARBANTARTÓ TECHNIKUS

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Automatizált berendezések, teszterek üzemeltetése,
  • Tervezett preventív karbantartások, javítások elvégzése,
  • Kisebb módosítások elvégzése, sor mozgatások,
  • Átépítésekben segíteni a mérnökség munkáját,
  • Elektromos, pneumatikus kapcsolási rajzok alapján hibakeresés és javítás.

Elvárások:

  • Mechatronikai technikus végzettség,
  • Pneumatika, plc, optikai szenzorok gyakorlati használatában szerzett tapasztalat,
  • 4 műszakos műszakrend vállalása.
  • Előnyt jelent:
  • Tapasztalat automatizált berendezések üzemeltetésében
  • Emelőgépkezelői képesítés,
  • Beckhoff vezérlők ismerete,
  • Elektromos csavarhúzók ismerete.

Amit kínálunk:

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria;
  • Professzionális, modern munkakörnyezet;
  • Szakmai fejlődési lehetőség.