Az összes állásajánlatunk a rendszerben: 284 Állás

Key Account Manager

(Kelet-Magyarország)

hivatkozási szám: KQ-616

Partnerünk komplex raktár logisztikai eszközöket és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújt ügyfelei részére. A teljes, átfogó logisztikai folyamatokat a tervezéstől kezdődően, a megfelelő termékek kiválasztásán, telepítésén keresztül a szerviz szolgáltatásokig a Key Account Manager kollégák teszik hatékonnyá. A jól működő KAM csapat további bővűlésének köszönhetően a keleti régió lefedésére keresünk munkatársat

Feladatok:

  • komplex logisztikai rendszermegoldások értékesítése új és meglévő partnerek részére
  • testreszabott raktár-logisztikai koncepcióalkotás
  • ügyfél folyamatainak, igényeinek alapos megismerése, felmérése
  • szükséges eszközpark és kapcsolódó szolgáltatások kiválasztása, összeállítása
  • raktár-irányítási rendszer és IT eszközök specifikálása
  • ajánlatok készítése, prezentálása, szerződéskötés
  • szoros együttműködés a társosztályokkal (pl. mérnökök, szerviz-technikusok stb.)

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (műszaki / logisztikai / gazdasági terület)
  • 3-5 éves szakmai gyakorlat műszaki vagy rendszer-értékesítés területén
  • beszerzési csatornák ismerete, kapcsolatrendszer KKV illetve multinacionális területen előnyt jelent
  • aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • magas szintű rendszer- és folyamat szemlélet
  • gyakorlatias problémamegoldó képesség
  • kiváló tárgyalási képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • céges autó, laptop, telefon
  • alapbéren felüli juttatások
  • bónusz
  • cafeteria
  • folyamatos termék- és szolgáltatáshoz kapcsolódó képzések
  • családias cégkultúra