TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 399 db állás

Kézi anyagmozgató

(Győr)

Hivatkozási szám TP-624

A WHC Kft. GYŐRI textilipari partnercége részére keres munkatársakat kézi anyagmozgató munkakörbe.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • kézi anyagmozgatás
  • munkakörnyezet tisztántartása
  • munkautasítások maradéktalan betartása

Elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • gyárlátogatáson és kiválasztáson való részvétel és megfelelés
  • folyamatos, többműszakos 12 órás (2 nap munka, 2 nap pihenő) munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Biztosítunk:
  • bérezés: Br. 1148 Ft kezdő alapbér, 6 hónap leteltét követően bruttó 1.275 Ft
  • béren kívüli juttatások:
  • - műszakpótlék (minden ledolgozott óra után) 30%
  • - cafeteria havi bruttó 12.500 Ft
  • - túlórapótlék
  • - munkaruházat
  • - munkába járás munkáltató által Mt. szerint térítve (helyközi buszjárat esetén 86% tömegközlekedéssel vagy 15 forint/km gépjárművel
  • - biztos, stabil, hosszútávú munkahely