TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
Szeretnék több állásajánlatot! Maradok ennél az egynél!

Az összes ajánlatunk: 388 db állás

Kontroller

(Veszprém megye)

Hivatkozási szám PH-2472

Partnerünk alkatrész beszállítással foglalkozó nemzetközi autóipari vállalat, melynek fő tevékenységét a biztonságtechnikai eszközök gyártása alkotja. Dinamikusan fejlődő Veszprém megyei telephelyükre keresünk most minimum 3 év tapasztalattal rendelkező kontroller munkatársat.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • eredménykimutatások, heti és havi előrejelzések és mérlegek készítése
  • havi zárás végrehajtása
  • költséghelyfelelősök havi elszámoltatása
  • éves beszámolók, terv-tény elemzések és egyéb eredményességi riportok elkészítése
  • a termelés-eredményességi mérőrendszer és a mérőszám-rendszer fejlesztése, működtetése
  • vevői ajánlatkészítés és a stratégiai tervezés támogatása

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • 3-5 év kontrolling tapasztalat
  • termelői és autóipari tapasztalat előnyt jelent
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • magabiztos MS Office (Excel) ismeret
  • önállóság, precizitás

Amit kínálunk:

  • béren felüli juttatások
  • rugalmas munkaidő
  • barátságos munkakörnyezet