Az összes ajánlatunk: 353 db állás

Kontrolling vezető

(Somogy megye)

hivatkozási szám: ŐZ-1937

Somogy megyei multinacionális gyártó partnerünkhöz keresünk Kontrolling vezetőt!

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • A vállalati kontrolling rendszer fejlesztése és a működés felügyelete,
  • Kontrolling folyamatok menedzselése, koordinálása,
  • A kontrolling osztály munkájában való aktív részvétel és a munkatársak felügyelete, koordinálása
  • A felső vezetés támogatása a stratégiai és hosszú távú üzleti tervekben,
  • Éves tervezés, havi gördülő tervezési folyamat irányítása,
  • Havi és éves zárásban való aktív közreműködés, német szerinti jelentés csomag összeállítása
  • Havi jelentések (árbevétel, költségelemzések, KPI -ok) elkészítésének felügyelete és koordinálása;
  • Kalkulációk készítése
  • Terv-tény adatok nyomon követése,
  • Rendszeres és ad-hoc riportok és elemzések készítése,
  • Kapcsolattartás a társterületekkel és az anyavállalattal.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 2 éves szakmai tapasztalat
  • Német és/vagy angol közép szintű nyelvismeret szóban és írásban
  • MS Office és vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • Precíz, pontos munkavégzés, tervező készség, csapatszellem.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Célprémium rendszer
  • 13. havi fizetés
  • Széles körű Cafeteria juttatások;
  • Vállalati gépjármű, mobiltelefon, laptop
  • Nemzetközi munkakörnyezet, Németországi kiküldetések