TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 441 db állás

Konyhafőnök

(Vép)

Hivatkozási szám BG-4185

Vas megye legkedveltebb étterme keresi megfelelő Konyhafőnökét.Mégis ki a tökéletes jelölt? Aki tud és akar is főzni. Aki csapatot épít és jól bánik embereivel. Aki vezető, aki tanít, aki, ha van munka előre lép, nem háttérbe vonul. Aki tud, de még tanulni akar. Ha Neked is ez a mottód, akkor ott a helyed!!! Mutasd meg a benned rejlő Konyhafőnököt! Jelentkezz azonnal!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Irányítani és szervezni a konyhai dolgozók munkáját
  • Közegészségügyi előírások biztosítása
  • HACCP és munkavédelmi szabályok betartása
  • Csapatépítés
  • Étlap tervezés
  • Étterem anyagbeszerzés gazdaságos működtetése

Elvárások:

  • Szakács, séf végzettség
  • Előny: mesteroklevél, tapasztalat, kreativitás
  • Vezetői készségek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatás
  • Heti 5 munkanap
  • Rugalmas munkaidő
  • Családias hangulat