Az összes ajánlatunk: 294 db állás

Könyvelő

(Kecskemét)

hivatkozási szám: FK-2151

Német hátterű, nemzetközi, járműipari megoldásokat nyújtó partnercégünk megbízásából keresünk Könyvelő pozícióba új munkatársat.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Könyvelési feladatok ellátása
  • Költségszámlák könyvelése
  • Szállítói számlák, leigazolt tételek határidőre való átutalása
  • Szállítói számlák iktatása, kontírozása
  • Számlák, bankanyag irattározása
  • Könyvelési helyesbítések, rendezések SAP-ban
  • Árfolyam fedezeti ügyletek könyvelése, ügyletekről riport, elemzés készítés

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Könyvelés területén szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi, számviteli ismeretek
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Csapatmunkában történő együttműködési készség
  • Előny:angol nyelvtudás és vállalatirányítási rendszer ismerete (pl.SAP)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi háttér
  • Munkaidőben való rugalmasság