TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
Szeretnék több állásajánlatot! Maradok ennél az egynél!

Az összes ajánlatunk: 358 db állás

Könyvelő munkatárs

(Győr)

Hivatkozási szám RR-2416

Magyarországon több mint negyed évszázada működő, műanyagipari termékek előállításával foglalkozó, nemzetközi hátterű partnercégünk megbízásából keresünk könyvelő munkatárs pozícióba új, könyvelési területen több éves tapasztalattal rendelkező kollégát.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • teljeskörű könyvelési feladatok ellátása
  • szállítói és vevői számlák könyvelése
  • pénztár és bankkivonatok könyvelése
  • havi- és éves zárási feladatok ellátása
  • adóbevallások, statisztikák és egyéb kimutatások elkészítése
  • vevői kintlevőségek kezelése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, szállítókkal, hatóságokkal

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • könyvelésben szerzett releváns/3-5 év tapasztalat
  • angol és/vagy német társalgási szintű nyelvtudás
  • Microsoft Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • jó problémamegoldó készség
  • precíz, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • komoly szakmai kihívásokkal teli munkakör
  • rugalmas munkaidő
  • bejárás támogatása
  • béren kívüli juttatás