Az összes ajánlatunk: 314 db állás

Könyvelő (termelő cég)

(Bács-Kiskun megye)

Hivatkozási szám KS-2115

Bács-Kiskun megyei gyártó partnercégünk ipari- és lakossági megoldásokat kínál megrendelői részére energiagazdálkodási feladatok digitális átalakításában és automatizálásában. Gazdasági csapatuk bővítése céljából könyvelő munkatársat keresünk.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • termeléshez kötödő könyvelési feladatok teljes körű ellátása a számviteli és adózási törvények szerint
  • költségszámlák könyvelése
  • folyószámla egyeztetések
  • statisztikai adatszolgáltatások, jelentések készítése a hatóságok felé
  • aktív részvétel havi / éves zárási folyamatokban
  • riportok, kimutatások készítése
  • együttműködés külső és belső auditokon egyaránt
  • szoros munkakapcsolat a pénzügyi osztály és a kontrolling munkatársaival, a humán-erőforrással és a cégvezetéssel

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • könyvelésben szerzett 1-2 éves gyakorlat
  • erős Excel tudás
  • SAP vagy egyéb ERP rendszer ismerete
  • alap, kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • precíz, megbízható munkavégzés

Amit kínálunk:

  • minimum 2 éves, határozott idejű munkaviszony (hosszabbítás valószínű)
  • bejárási támogatás
  • alapbéren felüli juttatás
  • bónusz
  • Medicover egészségügyi szolgáltatás
  • élet- és balesetbiztosítás