TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Az összes ajánlatunk: 386 db állás

Logistics & Distribution Coordinator

(Budapest, XIII. kerület)

Hivatkozási szám JG-1933

Our partner's name is known globally with the significant presence worldwide in numerous business areas. 100% American/multinational identity company with a strong appearance in Budapest and strategic financial team supporting global processes. Our prestigious client is seeking for qualified candidates for the Logistics & Distribution Coordinator position.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Coordinates or oversees warehouse & logistics operations and the purchasing and counting processes
  • Activities include process quality of the warehouse operations.
  • Facilitate all controllership processes
  • Connect the internal and external relationships by creation and maintaining of clear KPI’s.
  • Interface with 3rd party supporting organizations; Distribution Center, Logistics, Customs and Finance team

Elvárások:

  • Bachelor’s degree in supply chain management
  • Fresh grads and experienced candidates are welcomed
  • Fluent English
  • Excellent computer skill, Microsoft Office and/or ERP-System
  • Ability to work independently
  • Structured work

Amit kínálunk:

  • multinational background
  • flexible benefits
  • cafeteria