TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 393 db állás

Magkészítő gépkezelő

(Győr, Győr-Moson-Sopron megye)

Hivatkozási szám TN-210

Szeretnél kiszámítható munkarendben, kiemelkedő bérért dolgozni? Részese lennél egy innovatív cég gyártási folyamatának? Szívesen dolgoznál egy összeszokott, ütőképes csapat tagjaként? Érdekel a fémipar, a fémipari termékek gyártása? Rendelkezel öntödei tapasztalattal vagy csak pályakezdő vagy? Nem rettensz meg a fizikai munkától és a gépek kezelésétől? Akkor ne habozz! Itt a helyed! Jelentkezz most! Győri öntödei partnercégünk részére MAGKÉSZÍTŐ GÉPKEZELŐ munkakörbe keresünk munkavállalókat!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Homokmag készítés
  • Maglövő gépek kezelése
  • Elkészült homokmagok minőségi ellenőrzése

Elvárások:

  • befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • egészségügyi alkalmasság
  • több műszakos (folyamatos 2+2, 12 órás beosztás) munkarend vállalása
  • jó fizikum
  • monotonitástűrés
  • büntetlen előélet

Amit kínálunk:

  • Kezdő alapbér: bruttó 245.000 Ft/hó
  • Hasonló munkakörökben szerzett tapasztalattal rendelkezők esetén ez az alábbi bérek szerint alakulhat:
  • Bruttó bér: Kezdő - 245.000 Ft/hó; Tapasztalt - 285.000 Ft/hó
  • Műszakpótlék (40 %): Kezdő - 50.000 Ft/hó; Tapasztalt - 60.000 Ft/hó
  • Mozgóbér, próbaidőt követően max. 15% (6%-al kalkulálva):Kezdő - 14.700 Ft/hó; Tapasztalt - 17.100 Ft/hó
  • Összesen bruttó: Kezdő - 319.700 Ft/hó; Tapasztalt - 372.100 Ft/hó
  • Összesen nettó: Kezdő - 212.600 Ft/hó; Tapasztalt - 247.445 Ft/hó
  • Éves cafeteria (próbaidőt követően) éves bruttó 350 000 Ft
  • Év végi prémium 3.8% (bruttó): Kezdő - 111.720 Ft; Tapasztalt - 129.960 Ft
  • Karácsonyi juttatás (bruttó): Kezdő - 110 000 Ft; Tapasztalt - 130 000 Ft
  • 1 nap túlóra 12 órában kb. bruttó: Kezdő - 33.000 Ft; Tapasztalt - 39.000 Ft
  • 1 nap túlóra 12 órában kb. nettó: Kezdő - 22.000 Ft; Tapasztalt - 26.000 Ft