Az összes ajánlatunk: 353 db állás

Marketing gyakornok

(1074 Budapest, Rákóczi út 70. R70 irodaház)

hivatkozási szám: ZW-2005

Cégünk ma már az ország egyik legnagyobb tanácsadójaként van jelen és támogatja ügyfeleit a munkaerő-közvetítés, munkaerő-kölcsönzés, diákmunka és HR outsourcing igények esetén is. A megnövekedett partneri igények kiszolgálása miatt keressük hosszú távú együttműködésben gondolkodó és egy kevés tapasztalattal rendelkező gyakornokot, aki a marketinges csapatunkat támogatja.

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Adminisztratív feladatok ellátása (Excel, Outlook, PowerPoint magabiztos, felhasználói szintű használata)
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és a szervezeten belüli társosztályokkal
  • Marketing team napi munkafolyamataiban való aktív részvétel, részfolyamatok koordinálása
  • Új hirdetési csatornák felkutatása és használata
  • Szoros együttműködés a beszállítókkal
  • Önálló projektek teljeskörű lebonyolítása
  • Social Media felületek használata (komment kezelés, posztok megírása, szöveges tartalmak gyártása)

Elvárások:

  • Aktív/passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Jó kommunikációs készség.
  • Rendkívül jó priorizálási és időmenedzsment képességek
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Precíz, pontos, megbízható és rendszerető munkavégzés.
  • Social Mediában szerzett tapasztalat – első sorban Facebook, Instagram
  • Előny: Google Ads, LinkedIn) és/vagy HR területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Fiatalos rendkívül dinamikus munkakör
  • Rugalmas munkaidő (de legalább heti 25 óra vállalása)
  • Képzési lehetőségek
  • Kötelező gyakorlat leigazolása (szakirányú tanulmányok folytatása esetén)
  • Érdemi munkavégzés, értékes tapasztalatszerzési lehetőség
  • 1200 Ft-os órabér
  • Munkavégzés helye: 1074 Budapest, Rákóczi út 70. R70. irodaház