TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 399 db állás

Mechanikus karbantartó

(Győr vonzáskörzete)

Hivatkozási szám SW-1267

Fontos Önnek a biztos háttér, a kiszámítható munkahely? Rendelkezik min. 3 éves karbantartói tapasztalattal? Akkor Önt keressük! MECHANIKUS KARBANTARTÓ pozícióba keresünk több kollégát Győr vonzáskörzetébe.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • műszaki gépek és berendezések karbantartási és javítási feladatainak ellátása
  • megelőző karbantartás, rendszeres állapotfelmérés
  • segítségnyújtás a gépek összeszerelése és javítása során​
  • dokumentációk kezelése, jelentések készítése
  • gépkezelő kollégák szakmai támogatása

Elvárások:

  • középfokú mechanikai vagy ezzel egyenértékű végzettség
  • több éves tapasztalat hidraulikus és pneumatikus rendszerekkel, gyártó/termelő környezetben
  • nyitottság új szakmai ismeretek elsajátítására
  • több műszakos munkarend és időszakos hétvégi készenlét vállalása

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő cég csapatában
  • nemzetközi munkakörnyezet, mégis családias légkör
  • versenyképes jövedelem
  • bejárás támogatása (körülbelül nettó 22 Ft/km)