TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 660 db állás

Mechanikus karbantartó

(Győr)

Hivatkozási szám PB-4257

Győri gyártó partnercégünk megbízásából keresünk Mechanikus karbantartó pozícióba munkatársat.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Gépek, berendezések, kiszolgáló egységek és eszközök mechanikus javítása, karbantartása
  • Gépek folyamatos üzemmenetének biztosítása
  • Hibaelhárítás
  • Elvégzett javítások dokumentálása

Elvárások:

  • Géplakatos végzettség
  • Hidraulika, pneumatika ismeretek
  • Hibakeresési gyakorlat
  • Minimum 3 éves tapasztalat gyártó berendezések karbantartásában

Amit kínálunk:

  • Kimagasló jövedelmi, ösztönző és juttatási rendszer
  • Biztos, stabil munkahely
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Ingyenes szállás lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség