TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
Szeretnék több állásajánlatot! Maradok ennél az egynél!

Az összes ajánlatunk: 393 db állás

Mérlegképes könyvelő

(Budaörs)

Hivatkozási szám FZ-2489

Partnerünk egy 70 éve működő, nyugat-magyarországi központú sütőipari vállalat. A több mint 50 üzletből álló bolthálózattal rendelkező cég meghatározó szereplője a régiónak, termékkörük országosan is egyedülálló. Az ország középső régiója felé terjeszkedés okán, Budaörsön újonnan alakuló pénzügyi-számviteli csapatukba keresünk tapasztalt és pályakezdő könyvelő kollégákat egyaránt.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • teljes körű könyvelési feladatok ellátása
  • szállítói és vevői számlák könyvelése
  • pénztár és bankkivonatok könyvelése
  • mérlegbeszámolók készítésének támogatása
  • havi- és éves zárási feladatokban történő részvétel
  • adóbevallások, statisztikák és egyéb kimutatások elkészítése

Elvárások:

  • felsőfokú, szakirányú végzettség
  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • néhány éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • gyakorlati tapasztalat vállalatirányítási rendszer használatában
  • Excel magabiztos használata

Amit kínálunk:

  • stabil hosszú távú munkalehetőség
  • folyamatos szakmai kihívások egy fejlődő, terjeszkedő vállalatnál
  • bejárási támogatás
  • nyugat-európai színvonalú irodapark Budaörsön