TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 393 db állás

Mérlegképes Könyvelő (Budapest / Győr)

(Budapest / Győr)

Hivatkozási szám KM-2651

Közel 20 éves szakmai múlttal rendelkező partnercégünk számviteli, könyvvizsgálói, könyvviteli és bérszámfejtési szolgáltatásokat nyújt megrendelői részére. A megnövekedett ügyfélkör és igények miatt új munkatársak csatlakozására van lehetőség budapesti, illetve győri irodájukoz egyaránt.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • az ügyfelektől beérkező és kimenő számlák, vegyes bizonylatok, bank, pénztár könyvelése
  • TE nyilvántartás vezetése, könyvelése
  • analitikák vezetése
  • havi / negyedéves / éves bevallások és statisztikák készítése
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és a hatóságokkal
  • rendszeres riportok, kimutatások készítése a vezetőség részére

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • számviteli főiskolai végzettség előnyt jelent
  • minimum 2 év könyvelőirodai szakmai tapasztalat
  • NOVITAX program gyakorlati ismerete előnyt jelent
  • ügyfél-orientált kommunikáció és munkavégzés

Amit kínálunk:

  • alapbéren felüli juttatások (pl.cafeteria)
  • folyamatos továbbképzések (szakmai és soft skill)
  • lojalitás bónusz