TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 399 db állás

Mérnökség támogató gyakornok - Fót

(Fót (Budapesttől 13 km) - céges buszjáratok indulnak Újpest központból és Örs vezér tértől)

Hivatkozási szám ZG-1829

A világ vezető gyártó cégének fóti központjában rezgésdiagnosztikai és irányítástechnikai vezérlőrendszerek összeszerelésével foglalkoznak, melyet egyedi vevői megrendelések alapján készítenek el. A berendezéseket olaj- és gázipari létesítmények energiaellátására, illetve gáztranzit vezetékek nyomásfokozó kompresszor állomásainál alkalmazzák szerte a világban. Az erőforrások bővítésének köszönhetően több munkakör is megnyílt, így az alábbi pozícióra is várunk jelentkezőket!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • • Az elektromos vezérlő- és rezgésfigyelő szekrény tervező csapatának támogatása az ipari és vevői követelményeknek megfelelő dokumentáció előkészítésével
  • • Szekrénytervezők és projektmérnökség támogatása CAD rajzok (vezetékezés, alaprajz, kapcsolások, üzemi kábelezés) készítésével és frissítésével, MS Word, MS Excel dokumentumok kezelése a Mérnökségi Vezető utasításai alapján
  • • Adatlapok, alkatrészleírások készítésének támogatása, anyaglista (BOM) feltöltése a vállalati irányítási rendszerbe
  • • Összeszerelési rajzok készítése és frissítése, gyártás támogatása technikai kérdésekben
  • • Újfajta design technológiák alkalmazása a szekrénytervezés hatékonyabbá tétele érdekében

Elvárások:

  • • Folyamatban lévő mérnöki MSc/BSc tanulmányok legalább még egy évig
  • • Heti minimum három nap vállalása
  • • Jó kommunikációs képesség angol és magyar nyelven
  • • Jó problémamegoldó képesség
  • • MS Word, PowerPoint és Excel ismerete.

Amit kínálunk:

  • • Telephelyi konditerem ingyenes használata
  • • Dinamikus, fiatalos csapatban való munkavégzés
  • • Szakmai fejlődési és előre lépési lehetőség
  • • Ingyenes céges buszjárat Budapestről + utazás támogatás
  • • br. 1400 Ft-os órabér
  • Munkavégzés helye: Fót – East Gate Business Park