Az összes ajánlatunk: 253 db állás

Minőségbiztosítási munkatárs

(Pest megye, M1 autópálya mentén)

hivatkozási szám: KA-896

Érdekli a minőségbiztosítás területe? Szeretne egy dinamikusan bővülő vállalat csapatába tartozni? Pest megyei partnerünk tovább bővül, jelenleg egy MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MUNKATÁRS pozícióba keressük új kollégájukat. Ha szívesen dolgozna egy olyan cégnél, ahol folyamatos szakmai fejlődés és érdekes, kihívásokkal teli szakmai feladatok várják, jó helyen jár. Ne habozzon, jelentkezzen!

Feladatok:

  • Minőségbiztosítási munkautasítások és dokumentum létrehozása, nyomkövetése
  • Javító és megelőző folyamatok kezdeményezése és azokban való közreműködés
  • Napi kapcsolattartás a vállalat Sales Irodáival
  • Vevők által visszaküldött hibás alkatrészek kezelése
  • Gyártósorok folyamatos támogatása
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés
  • Vevői auditokra történő felkészülésben és azokon való részvétel
  • 8D és napi/heti és havi minőségügyi riportok készítése

Elvárások:

  • Szakirányú technikusi végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Nyitottság, proaktív gondolkodás
  • Előny: FMEA és 8D ismeret

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség cégen belül
  • Alapbéren felül kiemelkedő juttatások: cafeteria, teljesítménybónusz, műszakpótlék (40%)
  • Bejárás támogatása, ingyenes céges buszjáratok a környező településekről
  • Ingyenes egészségügyi szűrővizsgálatok