Az összes ajánlatunk: 366 db állás

Minőségellenőr (Tatabánya vonzáskörzete)

(Fejér megye (M1-es autópálya mentén))

hivatkozási szám: BV-47

Ha olyat munkahelyet keresel, ahol megbecsülik a munkádat, jó fej kollégáid vannak, támogató a vezetőd, tiszta és modern a munkakörnyezet, akkor van számodra egy állás ajánlatunk! Kereseti lehetőség havi szinten: nettó 175.000-210.000 Ft, túlóra esetén akár nettó 250.000-300.000 Ft! Jelentkezz Minőségellenőr/Operátor munkakörbe! INGYENES céges buszjáratok: Tatabánya, Szár, Újbarok, Biatorbágy, Páty, Zsámbék, Mány, Bicske, Csákvár, Vértesboglár, Bodmér, Felcsút érintésével!

Feladatok:

  • Elektronikai termékek tesztelése és minőség-ellenőrzése
  • Mechanikai és elektronikai összeszerelési feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Középiskolai vagy szakmunkás vagy 8 általános iskolai végzettség
  • Jó látás (szemüveg nem akadály)
  • Alapszintű számítógépes ismeretek (Internet, MS Word)
  • 3 műszakos (5+2) munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 245.000 Ft alapbér (műszakpótlékkal)
  • Cafeteria, hétvégi műszakpótlék 50%, túlórapótlék 100 %, meleg étkezési támogatás
  • Próbaidő letelte után 24.000 Ft készpénz cafeteria
  • Kiemelkedő támogatás autóval történő bejárás esetén: 15 Ft/km adómentesen + adóköteles kiegészítés + autópálya matrica két megyére szükség szerint
  • Díjmentes fitneszterem használat személyi edzővel, egészséges ételekből álló menü a vállalat étkezdéjében
  • Csapatépítők, tréningek
  • Igény esetén ingyenes szállás biztosítása (távolról érkező munkavállalóknak)
  • Havonta egyszeri hazautazás támogatása az állandó lakhelyre