Az összes ajánlatunk: 270 db állás

Minőségügyi technikus

(Fejér megye, M1 autópálya térsége)

hivatkozási szám: FV-657

Fejér megyei partnerünk tovább bővül, jelenleg egy MINŐSÉGÜGYI TECHNIKUS pozícióba keressük új kollégájukat. Ha szívesen dolgozna egy olyan cégnél, ahol folyamatos szakmai fejlődés, lapos szervezet és érdekes szakmai feladatok várják, jó helyen jár. Ne habozzon, jelentkezzen! Munkavégzés helye: Fejér megye, M1 autópálya térsége

Feladatok:

  • Alapanyagok mérése
  • Szerszám mérések és egyéb, egyedi mérések elvégzése 3D mérőgéppel (Vertex 430 3D mérőgép optikai és tapogató egységgel) és kézi mérőeszközökkel (tolómérő, mikrométer)
  • Szakító szilárdság vizsgálat (Zwick/Roell Z2.5)
  • Mérési jegyzőkönyvek készítése

Elvárások:

  • Középfokú, lehetőleg műszaki végzettség
  • Méréstechnikai ismeretek; előnyt jelent a 3D mérőgépek ismerete
  • 2 műszakos munkarend vállalása (hétfőtől-péntekig, 6:00-14:00 és 14:00-22:00) - a műszakpótlék 18:00 óra után 30%
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • Pontos, önálló munkavégzés
  • Előnyt jelent a fogácsolási és fröccsöntési gyártáshoz kapcsolódó ismeret
  • Alkalmankénti hétvégi munkavégzés vállalása (50%-os pótlékkal)

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felül kiemelkedő cafeteria, bejárás kiemelt támogatása
  • Lapos szervezet, nyitott, csapatcentrikus légkör
  • Fejlődési lehetőség